072-3943213
צור קשר
072-3943213
בית / איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב

איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב

נדל''ן בארה''ב - השקעות נדל''ן בחו''ל

בשל המשבר הכלכלי בועת הנדל"ן בארצות הברית התפוצצה ומחירי הבתים נפלו. אולם ההתאוששות של השוק לא איחרה לבוא והצפי הוא לעליית מחירים בשנים הבאות. עם זאת חשוב להבין כי שוק הנדל"ן בארה"ב מחולק לתתי שווקים וישנם אזורי ביקוש מובילים הנחשבים ליותר אטרקטיביים על פני אחרים. כתוצאה מכך השקעה מניבה תלויה במשתנה אחד חשוב והוא: המיקום.

 

כל האופציות להשקעה

אם ברצונכם לבצע השקעה עליכם להכיר את כל האופציות שעומדות לרשותכם והן:

 • רכישת נדל"ן למגורים – רכישת נכס כגון בית צמוד קרקע או דירה בבניין מגורים והשכרתו.
 • רכישת נדל"ן מסחרי – רכישת נכס מסחרי כמו למשל משרד, חנות, בית מלון והשכרתו.
 • השבחת נכסים – כאן הבעלות על הנכס היא קצרה הרכישה היא של נכסים מעוקלים או דירות אשר זקוקות לשיפוץ מסיבי במחיר נמוך, השבחתן ומכירתן במחירים הגבוה ממחיר הרכישה.
 • רכישת נדל"ן בקבוצות רכישה – ישנם אנשים אשר יעדיפו לרכוש נכס עם קבוצת רכישה, כלומר קבוצה של משקיעים אשר קונים יחדיו וחולקים את ההוצאה.

 

באילו אזורים כדאי להשקיע?

לאחר שהחלטתם על סוג ההשקעה, עתה כל שנותר הוא למצוא את הנכס הנכון וכאן המיקום משחק תפקיד משמעותי. בין אזורי הביקוש היותר מובילים בארה"ב ניתן למצוא את מדינות רצועת השמש כגון קליפורניה, נוודה, אריזונה, ג'ורג'יה ופלורידה. הנכסים באזורים אלו נמצאים בעליית מחירים מתמדת אולם עדיין נמוכים יותר מערכם טרום המשבר. הכלכלה בהם צומחת, המשקיעים רוכשים בתים מתוך כוונה לעלות על הגל בעתיד וישנה הגירה חיובית אליהן אשר מובילה להגדלת הביקוש על פני ההיצע הקיים בשוק.

לצד אזורים נחלשים נמצאות ערים אשר הנדל"ן בהם תמיד יהיה אטרקטיבי כמו למשל לוס אנג'לס, מיאמי, סן פרנסיסקו, סן דייגו, מחוז אורנג' ועוד. עם זאת כן חשוב לשים לב לכך שקיימת מגמה של משקיעים לרכוש נדל"ן בערים הקרובות למטרופולינים הגדולים ולכן זאת אפשרות שכדאי לשקול.

אזורים נוספים אשר שווים בדיקה מעמיקה אלו הן מדינות כמו אוקלהומה, טנסי, מישיגן ואוהיו. הן ממוקמות באזור המרכז ונהנות מכלכלה יציבה ומאחוזי אבטלה נמוכים במיוחד. המשקיעים באזורים אלו לא יזכו אולי לרווחי הון משמעותיים אך כן יוכלו לראות תשואה שוטפת גבוהה, שכן מחירי הנדל"ן נשארו שם יציבים יחסית לאורך השנים.

ואם אתם חובבים את אזור הדרום, גם בטקסס טמון פוטנציאל נדל"ני. בשנים האחרונות היא התחזקה מבחינה כלכלית וערים כמו יוסטון, אוסטין ודאלאס מככבות במקומות הראשונים של רשימת הערים המועדפות להשקעה בארה"ב.

אוהיו

אוהיו, המכונה לעתים קרובות "הלב של הכל", היא מדינה עם שוק נדל"ן מגוון וצומח. הנה כמה מהיתרונות המרכזיים למשקיעי נדל"ן באוהיו:

 1. סבירות: אוהיו מציעה אפשרויות דיור סבירות בהשוואה למדינות רבות אחרות, מה שהופך אותה ליעד אטרקטיבי הן עבור רוכשי דירות ראשונים והן עבור משקיעים המחפשים נכסים להשכרה עם פוטנציאל תזרים מזומנים גבוה.
 2. כלכלה יציבה: המדינה מתהדרת בכלכלה יציבה ומגוונת עם בסיס ייצור חזק, מה שמוביל לגידול עקבי בעבודה ולביקוש לנכסים להשכרה.
 3. ערי קולג': אוהיו היא ביתם של מספר אוניברסיטאות ידועות, כמו אוניברסיטת אוהיו סטייט ואוניברסיטת סינסינטי, מה שיוצר ביקוש עקבי לדיור סטודנטים ולהזדמנויות השקעה.
 4. הטבות מס: אוהיו מספקת תמריצי מס שונים למשקיעי נדל"ן, כולל פטורים ממס רכוש עבור סוגים מסוימים של נכסים ונקודות זיכוי מס עבור שיפוץ נכס היסטורי.

 

ניו יורק

ניו יורק ידועה בזכות שוק הנדל"ן ההומה שלה, המציעה מגוון רחב של הזדמנויות השקעה. הנה כמה מהיתרונות של השקעה בניו יורק:

 1. ביקוש גבוה: ניו יורק, במיוחד, ידועה בשוק השכירות החזק שלה ובביקוש עקבי לנכסים למגורים ולמסחר.
 2. פוטנציאל הערכה: נכסים בניו יורק הראו היסטורית הערכה משמעותית לאורך זמן, מה שהופך אותה להשקעה אטרקטיבית לטווח ארוך.
 3. שכונות מגוונות: העיר ניו יורק מתהדרת בשכונות מגוונות, שלכל אחת מהן הקסם והפוטנציאל ההשקעה הייחודי שלה, העונות על העדפות ואסטרטגיות משקיעים שונות.
 4. משיכה גלובלית: המשיכה העולמית של העיר מושכת משקיעים בינלאומיים, מה שמבטיח זרימה מתמדת של הון ועניין בשוק הנדל"ן.

 

דרום קרוליינה

דרום קרוליינה מתגלה כיעד מבטיח למשקיעי נדל"ן, ומציעה מגוון יתרונות:

 1. אוכלוסייה גדלה: אוכלוסיית דרום קרוליינה נמצאת במגמת עלייה, מה שיוצר ביקוש מוגבר לדיור, במיוחד בערים כמו צ'רלסטון וגרינוויל.
 2. תיירות: תעשיית התיירות המשגשגת של המדינה מציגה הזדמנויות להשכרה לטווח קצר ולנכסי נופש באזורי חוף פופולריים.
 3. אקלים נוח: האקלים הנעים של דרום קרוליינה והחופים היפים הופכים אותה ליעד מושך עבור פנסיונרים, מה שמניע את הביקוש לקהילות ונכסים לפנסיה.
 4. סביבה ידידותית לעסקים: המדיניות הידידותית לעסקים של המדינה והמיסים הנמוכים הופכים אותה למיקום אטרקטיבי לחברות, מה שמוביל לצמיחת מקומות עבודה ולהגברת הביקוש לנדל"ן מסחרי.

 

גאורגיה

ג'ורג'יה, הידועה באירוח הדרומי שלה, מציעה גם שורה של יתרונות למשקיעי נדל"ן:

 1. צמיחה כלכלית: אטלנטה, בירת המדינה, היא מרכז עסקי מרכזי עם מגזר טכנולוגי צומח במהירות, המספק הזדמנויות רבות להשקעות נדל"ן מסחריות.
 2. הזדמנויות עבודה: לג'ורג'יה יש שוק עבודה מגוון עם מגזרים חזקים כמו לוגיסטיקה, בריאות וייצור, מושך כוח עבודה ומניע ביקוש לדיור.
 3. נכסים סבירים: ג'ורג'יה מציעה אפשרויות נדל"ן סבירות בהשוואה למדינות רבות אחרות, מה שהופך אותה למקום אידיאלי להשקעות נכסים להשכרה עם פוטנציאל תזרים מזומנים חזק.
 4. קרבה לנמל התעופה הבינלאומי: נמל התעופה הבינלאומי הארטספילד-ג'קסון באטלנטה הוא אחד העמוסים בעולם, המחבר את ג'ורג'יה לשווקים הגלובליים ומטפח עסקים ותיירות בינלאומיים.

 

הזדמנויות להשקעה בנדל"ן יש בשפע באוהיו, ניו יורק, דרום קרוליינה וג'ורג'יה, כל מדינה מציעה את היתרונות הייחודיים לה. בין אם אתם מחפשים נכסים במחיר סביר, כלכלות יציבות, שווקי עבודה חזקים או אפשרויות השקעה מגוונות, מדינות אלו מציגות סיכויים מבטיחים למשקיעי נדל"ן. עם זאת, לפני שצוללים להשקעה כלשהי, חיוני לערוך מחקר מעמיק, להתייעץ עם אנשי מקצוע ולשקול את היעדים הפיננסיים ואת סובלנות הסיכון שלך.

נסכם ונאמר כי אם ברצונכם להשקיע ולזכות לתשואה נאה עליכם לעשות שיעורי בית וללמוד על המגמות הקיימות בשוק הנדל"ן. לשם כך לא פעם מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית אשר ארה"ב היא מגרש המשחקים שלה.

 

השקעה נכונה ללא מאמץ

מעטפת נוחה ובטוחה להשקעות נדל״ן אחראיות שמתאימות לצרכים שלך וליכולות הכלכליות שלך. צוות המומחים שלנו ישמח ללוות אותך בתהליך השקעה קל ולהפיק מהכסף שתשקיע הרבה יותר.

צרו איתנו קשר

לייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות – צרו קשר.

טלפון: 072-3943213

תפריט נגישות