072-3943213
צור קשר
072-3943213
בית / נדל"ן בארה"ב – איפה כדאי לקנות דירה?

נדל"ן בארה"ב - איפה כדאי לקנות דירה?

נדל''ן בארה''ב - השקעות נדל''ן בחו''ל

בשל המשבר הכלכלי בועת הנדל"ן בארצות הברית התפוצצה ומחירי הבתים נפלו. אולם ההתאוששות של השוק לא איחרה לבוא והצפי הוא לעליית מחירים בשנים הבאות. עם זאת חשוב להבין כי שוק הנדל"ן בארה"ב מחולק לתתי שווקים וישנם אזורי ביקוש מובילים הנחשבים ליותר אטרקטיביים על פני אחרים. כתוצאה מכך השקעה מניבה תלויה במשתנה אחד חשוב והוא: המיקום.

כל האופציות להשקעה

אם ברצונכם לבצע השקעה עליכם להכיר את כל האופציות שעומדות לרשותכם והן:

  • רכישת נדל"ן למגורים – רכישת נכס כגון בית צמוד קרקע או דירה בבניין מגורים והשכרתו.
  • רכישת נדל"ן מסחרי – רכישת נכס מסחרי כמו למשל משרד, חנות, בית מלון והשכרתו.
  • השבחת נכסים – כאן הבעלות על הנכס היא קצרה הרכישה היא של נכסים מעוקלים או דירות אשר זקוקות לשיפוץ מסיבי במחיר נמוך, השבחתן ומכירתן במחירים הגבוה ממחיר הרכישה.
  • רכישת נדל"ן בקבוצות רכישה – ישנם אנשים אשר יעדיפו לרכוש נכס עם קבוצת רכישה, כלומר קבוצה של משקיעים אשר קונים יחדיו וחולקים את ההוצאה.

באילו אזורים כדאי להשקיע?

לאחר שהחלטתם על סוג ההשקעה, עתה כל שנותר הוא למצוא את הנכס הנכון וכאן המיקום משחק תפקיד משמעותי. בין אזורי הביקוש היותר מובילים בארה"ב ניתן למצוא את מדינות רצועת השמש כגון קליפורניה, נוודה, אריזונה, ג'ורג'יה ופלורידה. הנכסים באזורים אלו נמצאים בעליית מחירים מתמדת אולם עדיין נמוכים יותר מערכם טרום המשבר. הכלכלה בהם צומחת, המשקיעים רוכשים בתים מתוך כוונה לעלות על הגל בעתיד וישנה הגירה חיובית אליהן אשר מובילה להגדלת הביקוש על פני ההיצע הקיים בשוק.

לצד אזורים נחלשים נמצאות ערים אשר הנדל"ן בהם תמיד יהיה אטרקטיבי כמו למשל לוס אנג'לס, מיאמי, סן פרנסיסקו, סן דייגו, מחוז אורנג' ועוד. עם זאת כן חשוב לשים לב לכך שקיימת מגמה של משקיעים לרכוש נדל"ן בערים הקרובות למטרופולינים הגדולים ולכן זאת אפשרות שכדאי לשקול.

אזורים נוספים אשר שווים בדיקה מעמיקה אלו הן מדינות כמו אוקלהומה, טנסי, מישיגן ואוהיו. הן ממוקמות באזור המרכז ונהנות מכלכלה יציבה ומאחוזי אבטלה נמוכים במיוחד. המשקיעים באזורים אלו לא יזכו אולי לרווחי הון משמעותיים אך כן יוכלו לראות תשואה שוטפת גבוהה, שכן מחירי הנדל"ן נשארו שם יציבים יחסית לאורך השנים.

ואם אתם חובבים את אזור הדרום, גם בטקסס טמון פוטנציאל נדל"ני. בשנים האחרונות היא התחזקה מבחינה כלכלית וערים כמו יוסטון, אוסטין ודאלאס מככבות במקומות הראשונים של רשימת הערים המועדפות להשקעה בארה"ב.

נסכם ונאמר כי אם ברצונכם להשקיע ולזכות לתשואה נאה עליכם לעשות שיעורי בית וללמוד על המגמות הקיימות בשוק הנדל"ן. לשם כך לא פעם מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית אשר ארה"ב היא מגרש המשחקים שלה.

 

השקעה נכונה ללא מאמץ

מעטפת נוחה ובטוחה להשקעות נדל״ן אחראיות שמתאימות לצרכים שלך וליכולות הכלכליות שלך. צוות המומחים שלנו ישמח ללוות אותך בתהליך השקעה קל ולהפיק מהכסף שתשקיע הרבה יותר.

צרו איתנו קשר

לייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות – צרו קשר.

טלפון: 072-3943213