072-3943213
צור קשר
072-3943213
בית / מה זה סינגל פמילי (Single Family), והאם כדאי להשקיע בו?

מה זה סינגל פמילי (Single Family), והאם כדאי להשקיע בו?

סינגל פמילי - Single Family

שוקלים להשקיע בנכס חד־משפחתי בארצות הברית? אם כן, הגעתם למקום הנכון! במאמר נבחן את הנכסים החמים ביותר בשוק הנדל"ן היציב ביותר בעולם – נכסי סינגל פמילי – ואיך הם יכולים להוסיף לתיק ההשקעות שלכם; נברר מה זה סינגל פמילי, נבדוק מה היתרונות והחסרונות שלו, נענה על השאלה שמעסיקה כל משקיע ישראלי מתחיל או ותיק – למה נכסי סינגל פמילי הם השקעה כל כך משתלמת – ונברר למה חשוב לקבל ייעוץ מקיף מצוות מומחי הנדל"ן של INVESTBC לפני שמשקיעים בסינגל פמילי מניב. הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על ההשקעה הנבונה ביותר בעולם הנדל"ן.

 

מה זה סינגל פמילי (single family)?

SINGLE FAMILY הוא בית מגורים פרטי – יחידת מגורים אחת ללא קירות משותפים שיש לה בעלים אחד ושטח אדמה. אף שההגדרה של נכס חד־משפחתי עשויה להשתנות, היא בדרך כלל מציינת בית צמוד קרקע. עם זאת, יש נכסי סינגל פמילי בלב הערים שיש להם יחידות דיור צמודות.

 

כדי שנכס ייחשב סינגל פמילי, הוא לא יכול לחלוק צנרת מים וחשמל או מערכות מיזוג אוויר עם יחידות הדיור הצמודות לו. צריכה להיות לו כניסה פרטית וגם יציאה פרטית וכן גישה ישירה לרחוב.

 

לפי נתוני מפקד האוכלוסין האמריקני נכס סינגל פמילי יכול לכלול יחידות דיור צמודות ובלבד שמפריד ביניהם קיר מהקרקע ועד הגג. נכסי סינגל פמילי נעשו מבוקשים בקרב משקיעי נדל"ן ישראלים רבים בזכות הפרטיות שהם מקנים לדיירים המתגוררים בהם.

 

בניגוד לנכסי מולטי פמילי או למתחמי דיור, נכס סינגל פמילי נותן לבעליו או לדיירים המתגוררים בו שליטה מלאה בשטחם. נוסף על כך, בעלות על נכס סינגל פמילי מקנה יציבות לבעלים, והמשקיע אינו חשוף לתנודתיות המאפיינת נכסי מגורים מסוג אחר.

 

לפני שמשקיעים בסינגל פמילי, חשוב לערוך את כל הבדיקות הנחוצות ולעמוד על טיבו של הנכס ולהתייעץ עם מומחי השקעות נדל"ן בארה"ב כדי לקבל החלטה מושכלת ולקדם את ההשקעה.

 

נכס סינגל פמילי להשקעה

 

היתרונות של הסינגל פמילי

לנכסי סינגל פמילי יש יתרונות רבים ובזכותם הם נחשבים השקעה אטרקטיבית. ראשית, הם מרווחים מאוד ומאפשרים לדיירים המתגוררים בהם לחיות בנוחות. בניגוד לנכסי מולטי פמילי שמכילים אזורים משותפים רבים, בסינגל פמילי אין אזורים משותפים כלל. שנית, פרטיות היא יתרון מרכזי בסינגל פמילי. דיירי הנכס אינם צריכים להתמודד עם שכנים רועשים או לחלוק קירות משותפים עם זרים. וזה חשוב במיוחד למשפחות שזקוקות למרחב משלהן או לאנשים שמעריכים שקט ושלווה.

 

נוסף על כך, דיירים המתגוררים בסינגל פמילי אינם חשופים לכללים מחמירים שחלים על דיירים המתגוררים במולטי פמילי או במתחמי דיור. הם לא צריכים לדאוג לכללי חניה מחמירים, הם לא צריכים לחשוש שחיות המחמד שלהם יטרידו את השכנים או שהילדים המשתוללים שלהם יפריעו לכולם. כמו כן, לבעלים יש זכות לערוך שינויים מבניים, לשפץ, להשביח או להוסיף מבנים לנכס כראות עיניו. בדרך כלל המגבלות היחידות שעלולות לעכב אותו הן תקציב ותקנות בנייה מקומיות.

 

נכס סינגל פמילי מאפשר גמישות גם לבעלים וגם לדיירים. ולבסוף, נכס סינגל פמילי נמצא בבעלות יחידה ובלעדית של המשקיע. אין למשקיע שותפים, והוא לא צריך לחלוק את התשואות השנתיות שלו עם אף אחד. אז אם אתם חולמים על השקעה רווחית בארצות הברית, נכס סינגל פמילי הוא הדבר הנכון בשבילכם.

 

 

החסרונות של הסינגל פמילי

אף על פי שלנכסי סינגל פמילי יש יתרונות רבים, יש גם כמה חסרונות שכדאי להביא בחשבון לפני שמשקיעים בהם.

  • בתים צמודי קרקע הם יקרים יותר מדירות בודדות במתחמי דיור. כדי להשקיע בסינגל פמילי תצטרכו להשיג מקדמה גדולה ולכסות את העלויות הראשוניות הנלוות להשקעה. מצבכם הפיננסי צריך להתאים להשקעה מרובת עלויות כדי שתוכלו להתמודד עם כל הדרישות עד שתתחילו להרוויח תשואות.
  • ההוצאות של נכסי סינגל פמילי רק הולכות וגדלות ברבות השנים. דמי שירותים, תחזוקה ומיסים מצטברים במהירות וככל שהנכס מתיישן, ולכן חשוב מאוד שיהיה לכם גב פיננסי מבוסס כדי לכסות את כל ההוצאות.
  • כמו כן, זכרו שהאחריות הבלעדית על תחזוקת הנכס ועל ההשבחה שלו מוטלת עליכם – הבעלים. השבחה ותחזוקה שוטפת הן פעולות יקרות שגוזלות זמן ומשאבים.
  • אף על פי שבתים צמודי קרקע נותנים לבעלים ולדיירים פרטיות, מרחב מחיה וגמישות, יש להם תג מחיר גבוה מאוד. המשקיעים צריכים להביא בחשבון את העלויות הנלוות להשקעה ולוודא שהם יכולים לעמוד בה לפני שהם חותמים על החוזה. חשוב מאוד שההחלטה תהיה מושכלת ותתקבל לאחר שקלול קפדני של הנתונים ושל היתרונות והחסרונות.

 

האם ההשקעה בסינגל פמילי משתלמת?

אם אתם משקיעים מתחילים, יש לכם הון התחלתי גבוה, ואתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן אמריקני, נכסי סינגל פמילי הם בהחלט משהו שכדאי לכם לשקול. לנכסי סינגל פמילי יש יתרונות רבים, והיתרונות לרוב עולים על החסרונות. נכסי סינגל פמילי הם אופצייה אטרקטיבית גם לבעלי הנכס וגם לשוכרים.

 

ראשית, השוכרים בהכרח יהיו אנשים מבוססים ומשכילים שיעדיפו לשלם דמי שכירות גבוהים בעבור מגורים נוחים, מרווחים באזורים מבוססים, בטוחים ומבוקשים. סביר להניח שחוזי השכירות יהיו ארוכי טווח כיוון שקשה יותר לעזוב בית צמוד קרקע גדול ומרווח בפרוורי העיר מלעזוב דירה קטנה במתחם מגורים בלב העיר.

 

שנית, הסינגל פמילי נותן לשוכרים פרטיות, מרחב מחיה וגמישות בניגוד לנכסים מסוגים אחרים. הוא מציע להם חצר יפה ומטופחת, חניה מסודרת ומאובטחת וחדרי אירוח. בכל הנוגע למשקיעים, אף על פי שנכסי סינגל פמילי יקרים מנכסי מגורים מסוגים אחרים, וההוצאות שלהם גדלות ברבות השנים, מדובר בבעלות בלעדית על נכס איכותי, רווחי ומשתלם שמניב תשואות גבוהות לתקופות ממושכות.

 

אם יש לכם תקציב מתאים, ואתם יכולים לעמוד בכל ההוצאות הנלוות להשקעה בסינגל פמילי, אתם יכולים ליהנות מההשקעה במשך שנים רבות ואף להגדיל אותה. אם תשקיעו זמן במחקר, תבינו את דרישות התקציב ותכינו את עצמכם לעלויות השוטפות, תוכלו להשקיע בנכס סינגל פמילי איכותי בארצות הברית, ליהנות ממנו שנים רבות ולהרוויח תשואות גבוהות.

 

השקעות בסינגל פמילי single family

 

 להשקיע בסינגל פמילי עם INVESTBC

השקעות נדל"ן בארה"ב ובמיוחד בנכסי סינגל פמילי היא דרך מצוינת להגדיל את ההון העצמי ולהרוויח הכנסה פסיבית משתלמת. עם זאת, זה לא תהליך קל, והוא מצריך ידע, מומחיות וניסיון. ולכן אם אתם חושבים להשקיע בנדל"ן בארצות הברית, אל תעשו את זה לבד. דברו עם צוות המומחים של INVESTBC ותקבלו לא רק השקעה נבונה ואיכותית אלא גם:

  • מומחיות, ניסיון וידע וכן תובנות על שוק הנדל"ן האמריקני, סיוע באיתור נכסים והדרכה בתהליך הרכישה.
  • גישה למשאבים – לצוות שלנו יש גישה למשאבים שאין למשקיעים בודדים. יש לנו קשרים עם סוכני נדל"ן בכל ארצות הברית, עם קבלנים מובילים ועם מנהלי נכסים, וכולם יכולים להבטיח את ההצלחה של ההשקעה שלכם.
  • סיכון מופחת – השקעה בנדל"ן טומנת בחובה סיכונים רבים. עם זאת, שיתוף פעולה איתנו יעזור לכם להפחית סיכונים באמצעות בדיקות נאותות מקיפות וניתוח סיכונים.
  • הכנסה פסיבית – אחד ההיבטים האטרקטיביים ביותר של השקעה בנדל"ן אמריקני הוא הפוטנציאל להכנסה פסיבית. חברת INVESTBC תאתר בשבילכם נכסים שצפויים לייצר תזרים מזומנים עקבי והכנסה פסיבית יציבה, קבועה וגבוהה בלי שתצטרכו להראות נוכחות בשטח ולנהל את הנכס.

 

רוצים ליהנות מנדל"ן איכותי ומניב בארצות הברית? אתם מוזמנים לנצל את כל היתרונות שאנחנו מציעים לכם. אל תקבלו החלטה לפני שתדברו איתנו. אנחנו עומדים לרשותכם.

השקעה נכונה ללא מאמץ

מעטפת נוחה ובטוחה להשקעות נדל״ן אחראיות שמתאימות לצרכים שלך וליכולות הכלכליות שלך. צוות המומחים שלנו ישמח ללוות אותך בתהליך השקעה קל ולהפיק מהכסף שתשקיע הרבה יותר.

צרו איתנו קשר

לייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות – צרו קשר.

טלפון: 072-3943213

תפריט נגישות