072-3943213
צור קשר
072-3943213
בית / על קניית נדל״ן באנגליה

על קניית נדל״ן באנגליה

נדל״ן באנגליה

רכישת נכס נדל"ני היא עסקה, אשר כמו כל עסקה ביצועה כרוך ואף מותנה במיצוי הסיכוי להפקת המיטב והמרב ממנה. היכרות עם התחום אף היא מהווה לא אחת תנאי הכרחי לביצוע שיאפשר מיצוי מלוא הפוטנציאל הגלום במוצר.

נדל"ן בכלל ובחו"ל בפרט הוא תחום מורכב. יועץ נדל"ני מקצועי מספק ללקוחות שירות שלא ניתן להפריז בחשיבותו. יש כללים ועקרונות מנחים, היפים ותקפים לנכסים באשר הם אבל על פי רוב יש חשיבות מכרעת להיכרותו של בעל המקצוע עם המאפיינים הייחודיים של האזור שבו מוצע נכס או שבו הלקוחות רוצים לרכוש נכס, ולכן חשוב להם לקבל מידע מפורט כדי לייעל את החיפוש ולהגביר את הסיכוי למציאת הנכס המבוקש.

כמו כן יש הבדל גדול- חשוב ומהותי- בין  רכישת בית או מכירתו (או השכרתו) לבין רכישת נכס המיועד לעסק. לכל סוג יש מאפיינים וחשוב להתוודע אליהם ולהכירם.

כדי למקסם את התועלת של החיפוש ולהגדיל באופן משמעותי את הסיכוי למצוא את המבוקש, חשוב ומומלץ להסתייע בשירותיה המקצועיים של חברה העוסקת בתחום, מנוסה ובקיאה בו.  

סוכניה של חברה כזאת נמצאים כל העת עם האצבע על הדופק הפועם של שוק הנדלן בכלל וככל שתיזקקו לשירותיה במדינה כל שהיא ברחבי העולם- גם שם, הודות לניצול מיטבי של קשרים וידע כיצד לאתר נכסים בכל מקום נדרש ומועדף.

אנגליה – פוטנציאל נדל"ני גדול

אנגליה מהווה מקור משיכה לרבים בשל צירוף גורמים ומאפיינים: זו ארץ תיירות מובהקת. רבים מתעניינים בכדורגל האנגלי, הסוחף והמרתק. יש בה נופים עירוניים בשילוב נופים פסטורליים. יש בה אזורים עשירים ושקטים, המהווים חלום עבור רבים. כלכלתה של אנגליה היא אחת הגדולות והחזקות בעולם. התרבות בה עשירה להפליא.

אשר על כן שכירת שירותיו של יועץ לצורך קבלת מידע ושירות בתחום קניית נדל"ן באנגליה היא המעשה הנכון והמתבקש לצורך קבלת החלטה מושכלת, אשר המחיר שלה הוא גדול בכל פרמטר שהוא.

אם אתם מחפשים נכס לקנייה באנגליה, חשוב לברר כל מה שאתם אמורים לברר לפני רכישת נכס בכל מקום שהוא:  החתך הלאומי של התושבים (יהודים, נוצרים, מוסלמים ועוד)המצב הסוציואקונומי שלהם, נגישות למוסדות חיוניים כמו חינוך, בריאות, בילוי, מסחר ועוד. תכניות הפיתוח, איכות הסביבה, קרבה על עורקי תחבורה ראשיים ( או, כמצופה, דווקא ריחוק מהם).

חשוב לאפיין ולהגדיר היטב את הצרכים, הדרישות, הרצונות ההעדפות וגם, כמובן, לתאם ציפיות, כדי שהסוכן יוכל לבצע עבורכם חיפוש ממוקד ואפקטיבי ככל שניתן. חשוב גם להגדיר ולהבהיר האם הנכס מיועד לביצוע פעילות מסחרית כל שהיא, למגורי המשפחה או להשכרתו. בכל מקרה- קניית נכס נדל"ני באנגליה מחייבת היכרות עם המצב בענף זה במדינת היעד ובחירה באנשי מקצוע המאומנים ומיומנים בכריית מידע חשוב ורלוונטי, שעשוי להקל עליכם להגשים את חלומכם ולקנות נכס באנגליה.

 

השקעה נכונה ללא מאמץ

מעטפת נוחה ובטוחה להשקעות נדל״ן אחראיות שמתאימות לצרכים שלך וליכולות הכלכליות שלך. צוות המומחים שלנו ישמח ללוות אותך בתהליך השקעה קל ולהפיק מהכסף שתשקיע הרבה יותר.

צרו איתנו קשר

לייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות – צרו קשר.

טלפון: 072-3943213